Sjajni rezultati naših učenika i njihovih mentorica na Županijskom natjecanju iz matematike! Dorotea Klara Vinski (7.a) osvojila je prvo mjesto, Matija Graho (4.a) osvojio je drugo mjesto, Andreja Trivić (4.b) četvrto mjesto, Marko Matijević (6.a) i Domagoj Vrankić (7.a) šesto mjesto a Luka Bedić (5.a) deseto mjesto.

Ante Lobel Vinski (4.b), Andro Hreljac (4.b), Marijeta Brezetić (4.b) i Tomislav Delač (4.a) bili su također uspješni i osvojili su mjesta u gornjem dijelu tablice: 12., 14. i 23. mjesto.

Mentorica Dorotei Klari Vinski, Domagoju Vrankiću i Marku Matijeviću je prof. Vesna Runje, Matiji Grahu i Tomislavu Delaču učiteljica Sanda Kosanović, Anti Lobelu Vinskom, Andreji Trivić, Andri Hreljcu i Marijeti Brezetić učiteljica Anita Vučetić a Luki Bediću nast. Nada Ćališ.

Čestitamo našim sjajnim matematičarima i njihovim mentoricama! Cijela škola je ponosna na vas.