Dragi učenici,

Na kraju smo još jedne nastavne godine. Bila je ispunjena brojnim događanjima i aktivnostima.

Vaš uspjeh je pokazatelj vašeg interesa, znanja i rada tijekom cijele školske godine i vjerujemo da će vam biti poticaj za dalje.

Ne zaboravite vratiti knjige u školsku knjižnicu!

Razmjenu udžbenika ove godine škola neće organizirati, ali vi koji želite razmijeniti svoje udžbenike možete se međusobno dogovoriti.

Popis udžbenika koji će se koristiti u sljedećoj školskoj godini isti je kao i za ovu školsku godinu i možete ga vidjeti na web stranici škole ili pročitati na ulazu u školu, a već ste ga i dobili od vaših razrednika.

Od naših osmaša ćemo se pozdraviti u srijedu 29. lipnja 2011. u 18 sati i ovim putem pozivamo i njihove roditelje na svečanu podjelu svjedodžbi.

Želimo im puno uspjeha u daljem školovanju a naša im škola ostaje trajno otvorena za svaku pomoć i suradnju.

Učenici koji su upućeni na popravne ispite polagat će ih 27. lipnja 2011. i 28. lipnja 2011. godine, u 8h, pismeni i usmeni dio.

Jesenski ispitni rok bit će 29. i 30. kolovoza 2011. u 8h.

Podjela svjedodžbi i knjižica bit će u srijedu, 06. srpnja 2011. u 9 sati.

Nova školska godina 2011/2012 počinje 05. rujna 2011.

Sve važne obavijesti možete i dalje pratiti na našoj web stranici.

I na kraju, svima vama želimo dugo i toplo ljeto, odmorite se i zabavite, vidimo se u ponedjeljak,  05. rujna 2011. u 8h!

Vaši učitelji, stručni suradnici, tehničko osoblje i ravnateljica.

Ravnateljica:

Andreja Željković, prof.