rubido_1Udruga “Jak kao Jakov” poziva sve umjetnike da se uključe u humanitarnu akciju "Uskrs u srcu". Naime, zahvaljujući obitelji Hanžel 30. i 31. ožujka te 1. travnja na drugom katu Žitne kuće bit će organizirana brojna kulturna događanja što će između ostalog uključivati prodajne izložbe, akucije slika, te nastupe učenika Glazbene škole.

Kako bi ovaj humanitarni projekt uspio iz Udruge apeliraju i mole sve umjetnike zainteresirani za sudjelovanje da svoje radove, dostave do 16. ožujka, direktno na 2. kat Žitne kuće, a mogu se prethodno javiti i na e-mail Udruge:jak.kao.jakov@gmail.com ili u “Lana-commerca” na telefon 600-561 ili na mobitele: 091-891-0248, 099-798-5449. Sredstva prikupljena ovom akcijom, kao uostalom i sva sredstva prikupoljena u ranijim akcijama Udruge “Jak kao Jakov” namijenjena su djeci oboljeloj od malignih bolesti. Podsjetimo da je Udruga je od svog osnutka, od veljače 2011. pomogla 23 djece oboljele od malignih bolesti.

-još:http://trend.com.hr/trend-portal/vijesti/2548-qjak-kao-jakovq-ide-dalje