KARLOVAC - Brojne ustanove u Karlovcu sutra će obilježiti Dan obitelji.

Tako će veselo biti u Domu za starije Sveti Antun gdje program za korisnike počinje u 17 sati.

Savez udruga osoba s invaliditetom obilježit će ga predavanjem i radionicama od 14 sati u Restoranu Kristal,  SDP predavanjem o provođenju psihosocijalnog tretmana obiteljskih nasilnika u Karlovačkoj županiji u Ilirskoj dvorani od 18 i 30.

U suradnji s OŠ "Grabrik" na Dječjem odjelu Knjižnice održat će se radionice od 10 sati, a od 18 sati veliko zajedničko druženje organizira OŠ 'Švarča'.

Tamo će biti aerobic za majke, poligon za očeve, odbojka ekipno za očeve i sinove, mame će peći pite i kolače, a birat će se najbolja slastica. Svaki komad prodavat će se po cijeni od 2 kune. Prikupljenim novcem omogućit će se učenicima čija su oba roditelja nezaposlena odlazak u „Školu u prirodi“.

U glazbenom dijelu programa sudjeluju svi koji znaju pjevati i svirati. Iz škole pozivaju sve roditelje da im se pridruže te da kao jedna velika obitelj obilježe Međunarodni dan obitelji.

Podijeli vijest