Zadnji dan školske godine 2011./12. gradonačelnik Jelić odlučio je uputiti poruku učenicama i učenicima osnovnih i srednjih škola grada Karlovca:

„Drage učenice i učenici osnovnih i srednjih škola,

Čestitam vam na uspješno završenoj školskoj godini. U proteklih godinu dana ostvarili ste velike rezultate na regionalnim i nacionalnim natjecanjima, a neki od vas sudjelovali su na i na međunarodnim natjecanjima. Uspjesi koje ste postigli neka vam budu motiv za daljnji rad i učenje. Zahvaljujem vam se što ste svojim radom i znanjem na najljepši mogući način prezentirali svoje škole i naš grad Karlovac.

Želim da vam zadnji dan škole obilježi pjesma, veselje i ples. Od sutra vas očekuju brojna događanja i aktivnosti na Foginovom kupalištu u kojima želim da uživate.

Stekli ste poštovanje građana Karlovca i mene osobno, svojim radom i zalaganjem. Zadržite poštovanje koje ste stekli. Nemojte dopustiti da vam zadnji dan školske godine obilježe trenuci koji bi mogli u sjenu staviti napor i trud koji ste uložili u svoje školovanje u protekloj godini. Zabavite se, pjevajte i plešite, ali čuvajte prvenstveno sebe i sve oko sebe.

Zadržite poštovanje koje ste stekli i dalje budite ponos grada Karlovca!“

Stručni suradnik

za protokol i odnose s javnošću

Andreja Barberić, oec.