Počeo je Dječji tjedan! Obilježit ćemo ga nizom aktivnosti u našoj školi i gradu, u okviru našeg rasporeda i programa koji je izradilo "Društvo Naša djeca Karlovac". Započeli smo danas, novom aktivnošću u sklopu Školskog programa prevencije: "Pilates za učenike" s ciljem poboljšanja tjelesne koordinacije i prevencije oštećenja kralježnice. Nastavljamo istim tempom i sutra, treningom sportskih navijačica, također novom aktivnošću. Voditeljica je učiteljica Anita Vučetić. U srijedu, na međunarodni Dječji dan, naši prvašići će zajedno s djecom vrtića "Švarča" oslikavati školsko igralište kredama u boji, a likovna grupa ispisivat će poruke odraslima na nogostupu kraj škole. Njihove voditeljice su učiteljice Nataša Klobučar, Romana Škarjak Pavletić i Valentina Črnugelj. U četvrtak, 04.10.2012. svi zajedno zapalit ćemo svijeću u spomen na 21. obljetnicu prvog napada na Karlovac i žrtve Domovinskog rata, a učenicima osmih razreda djelatnici Ministarstva obrane prezentirat će vojni poziv. U petak ćemo obilježiti i svjetski Dan učitelja i pod vodstvom prof. Marina Jovića odigrati (prijateljsku :) nogometnu utakmicu učenika i učitelja uz prvi nastup naših navijačica! Bit će ovo zanimljiv i aktivnostima bogat (dječji :) tjedan!