Dragi učenici,
u utorak, 16.10.2012. nakon trećeg školskog sata obilježit ćemo u našoj školi Dan kruha i Dane zahvalnosti za plodove zemlje.
Kao i svake godine, uz pomoć vaših mama i baka koje za tu prigodu ispeku predivne kruhove, peciva i kolače, organizirat ćemo njihovu izložbu, blagoslov i blagovanje.
U dogovoru sa vašim razrednicima, odredite tko želi sudjelovati i donijeti kruh, peciva ili kolače kako neki razredi ne bi donijeli previše, a neki ništa.

Istog dana, učenici razredne nastave sudjelovat će na radionicama „Upoznajmo stare običaje“, koje će za našu školu organizirati Zajednica organizacija amaterskih kulturnih djelatnosti Karlovac i KUD Župe Sveti Rok Skakavac.
Radionice će se provoditi kroz prvi i drugi školski sat, u školskoj dvorani i blagovaoni.
Unaprijed se zahvaljujemo vašim mamama i bakama na trudu i dobroj volji koji svake godine ulažu u našu proslavu Dana kruha.