Dragi učenici!

Vrijeme brzo prolazi i već smo na kraju prvog polugodišta, a pred nama je najljepši kršćanski blagdan, Božić.
Božićno vrijeme je vrijeme mira, radosti, vrijeme za obitelj, prijatelje ali i za one koji nikoga nemaju, koji su u mnogim potrebama, za bolesne, ostavljene i same.
Nemojte to zaboraviti kada se okupite oko blagdanskog stola u vašim toplim domovima.
Cijenite to što ste sretni i zdravi, budite zahvalni na tome.
Jednako tako, u ove dane mira i iščekivanja, budite oprezni i odgovorni i prema uputama djelatnika PU Karlovačke o akciji „Mir i dobro“, nemojte bacati petarde i slična pirotehnička sredstva nigdje, jer je propisano zakonom da se ista smiju upotrebljavati, oprezno i obzirno uz pratnju odraslih osoba, od 27.12.2012.
Sigurni smo da nitko od vas ne želi imati probleme a osobito ozljede u vrijeme blagdana.
Ove godine po prvi puta nismo zaključivali ocjene na kraju polugodišta, no to ne znači kako preko zimskih praznika ne trebate učiti, već naprotiv, iskoristite dragocjeno vrijeme nakon blagdana za ponavljanje i utvrđivanje gradiva i ispravak ocjena.
Svi učenici s negativnim ocjenama imat će priliku za ispravak tijekom siječnja i u prvoj polovici veljače. O tome će vas obavijestiti i vaši razrednici i predmetni učitelji.
Sutra, u četvrtak 20. 12. 2012. u 8 i 45h bit će božićna školska priredba za učenike od 1. do 4. razreda.
Nakon toga, u 9 i 50h priredbu će pogledati i učenici od 5. do 8. razreda.
Poslije podne istog dana, u 18h bit će svečana priredba za vaše roditelje, bake, djedove i za sve zainteresirane ljude dobre volje :)

Svima vama i vašim najbližima od srca čestitamo Božić i Novu 2013. godinu!
Vidimo se u ponedjeljak, 14.01.2013. u 8h.