3.11.2013.

Dragi svi! I ove godine, treće za redom, održat ćemo tradicionalnu radionicu izrade lampiona u okviru projekta "Sjećanje na Vukovar" s našim prijateljima iz udruge "Hrvatski branitelji motoristi Karlovac". Dođite u srijedu, 06.11.2013. u 17h u OŠ Švarča i ponesite sa sobom dobru volju, veliko srce i po mogućnosti klamarice s "municijom", te se pridružite već uigranoj ekipi učenika, učitelja, roditelja i motorista branitelja u izradi 200 lampiona u spomen na 200 žrtava Ovčare. Lampione ćemo, kao i svake godine, puštati Kupom večer uoči Dana sjećanja na Vukovar, u nedjelju 17.11. 2013. a točno vrijeme javit ćemo vam blagovremeno. Pogledajte i prisjetite se zajedno s nama kako je to izgledalo prošle i pretprošle godine...

Naši učenici gledat će ovaj prekrasni film u Zorin domu, u petak, 08.11. i to: učenici razredne nastave u 9h a učenici predmetne nastave u 17h.
Sretan ti stoti rođendan maleni Hlapiću :)

Fotografija