Dragi učenici, dragi roditelji!
Vrijeme je darivanja i pomoći onima kojima je najpotrebnija.
Kroz velik broj dosadašnjih akcija dokazali ste svoju humanost, solidarnost i dobru volju za sve oblike pomoći.
Ovih dana, sve do 16.12.2013., možete se uključiti u akciju naše škole „Pokloni igračku koja ti ne treba“ namijenjenu djeci u Općoj bolnici Karlovac i u Dječjem domu „Vladimir Nazor“.
Prikupljamo igračke (ne plišane!) ali i predmete opće uporabe poput: četkica za zube, olovaka, penkala, bojica, pernica, higijenske potrepštine poput pasta za zube, sapuna, šampona i slično.
Poželjno je da (ako imate kod kuće) ono što pripremite donesete u kutiji ili ukrasnoj vrećici, a tko ima, može donijeti i ukrasni papir za omatanje poklona.
Mjesto prikupljanja je „bina“ u holu škole (desno od ulaza u školu).
Sve prikupljeno pakirat ćemo u ponedjeljak, 16.12.2013. te dogovoriti odlazak u bolnicu i Dječji dom.
Hvala svima koji će se uključiti u akciju i svima vama koji ste do sada na sličan način nesebično pomagali!