Pozivamo sve naše drage učenike, roditelje, bake, djedove, braću, sestre.....sve obitelji i ljude velikog srca i finih kolača da nam se pridruže na našoj tradicionalnoj proslavi Dana obitelji u četvrtak, 15.05.2014. s početkom u 18h u OŠ Švarča! Družit ćemo se uz sportske, glazbene i likovne aktivnosti, očekujte sjajnu zabavu i raspoloženje!
Kao i svake godine, prodajom kolača, tombole i učeničkih radova prikupljat ćemo sredstva za učenike slabijeg socijalnog statusa kako bismo im pomogli u odlasku na ekskurziju i Školu u prirodi. Dio prikupljenih sredstava usmjerit ćemo na Mali dom, našim malim hrabrim afričkim prijateljima o kojima brine hrvatski misionar fra Miro Babić. Dođite, družimo se i veselimo zajedno i kao jedna velika obitelj pomozimo mnogim drugim obiteljima!