Znamo da ste umorni, znamo da ste zbunjeni. I mi smo. I jako razočarani. Zaista smo se nadali i vjerovali da će danas doći do dogovora. Očito smo nekoga precijenili, ili podcijenili, kako se uzme. Jedini koji ste nam dali podršku i zadržali dostojanstvo ste upravo Vi, dragi roditelji i učenici. Beskrajno smo vam zahvalni i ponosni na vas, osobito zato što prepoznajemo koliko vam je to teško ovih dana. Potpuno razumijemo ako vam je dosta, ako ste ljuti, tužni....ali mi smo nešto započeli i želimo to i završiti. Nastave niti danas neće biti. Neće biti niti izostanaka, a za dane štrajka bit će umanjeni i troškovi prehrane učenika. Još jednom, u ime svih djelatnika naše škole, od srca vam hvala na vašoj podršci i razumijevanju, bez obzira na to hoćete li nam ih već sutra uskratiti.