Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva za organizaciju i provođenje višednevne izvanučioničke nastave (ekskurzije) OŠ Švarča na sastanku održanom 24. veljače 2016. godine, donijelo je odluku o izboru ponuda za organizaciju ekskurzije (višednevne izvanučioničke nastave) u Južnu Dalmaciju po javnom pozivu broj 1, koje će se prezentirati roditeljima učenika sedmih razreda na roditeljskom sastanku.

Izabrane su ponude sljedećih agencija:

1. Valentić tours

2. Eklata (smještaj Zaostrog)

3. Katravel

4. D&I turist (smještaj Zaostrog)

5. RTA (smještaj Zaostrog)

Predviđeno održavanje roditeljskog sastanka je ponedjeljak 29. veljače 2016. s početkom u 18:00 sati .

Predstavnike odabranih agencija molimo da se odazovu ovom pozivu te roditeljima i nastavnicima prezentiraju svoje ponude. Predviđeno vrijeme za prezentaciju je najduže 15 minuta. Agencije će prezentacije izvoditi abecednim redoslijedom.

Zahvaljujemo svim sudionicima koji su poslali svoje ponude po javnom pozivu.