Poštovani  roditelji,

Pozdravljamo Vas na kraju još jedne nastavne godine i zahvaljujemo Vam se na korektnoj suradnji i podršci.

Ovim putem željeli bismo Vas zamoliti da nam se pridružite u nastojanju da naši učenici kraj nastavne godine dočekaju na dostojanstven način bez neprimjerenih aktivnosti koje bi mogle dovesti do neželjenih posljedica.

Zadnji dan nastave je petak, 10.6. 2016. godine. Učenici će imati 4 školska sata, prema postojećem rasporedu, nakon čega ćemo ih ispratiti iz škole. Time ujedno mi kao Škola više nećemo imati nad njima nadzor već ga prepuštamo Vama. Podsjećamo Vas na Odluku Grada Karlovca čijim je prvim člankom izrečeno kako je na javnim površinama Grada Karlovca maloljetnim osobama zabranjeno konzumiranje, nošenje i posjedovanje alkoholnih pića.

Srdačan pozdrav i ugodan ljetni odmor do novih školskih pobjeda u koje krećemo u rujnu 2016. žele Vam učitelji, stručni suradnici i ravnateljica OŠ Švarča!