Dan obitelji

14. svi 2024.

Dragi učenici,

s radošću vas obavještavamo da ćemo u četvrtak, 16. 5. 2024. s početkom u 17:30 sati proslaviti Dan obitelji u našoj školi!

Pozivamo sve vas, vaše roditelje, bake, djedove, braću, sestre… vaše obitelji da nam se pridruže. Proslavit ćemo ga kratkim prigodnim programom i sportskim aktivnostima.

Najviše se veselimo izvrsnim kolačima vaših mama i baka, čijom prodajom ćemo ovaj put prikupljati sredstva za učenike kojima je potrebna podrška i pomoć.

Prodajnu ponudu za Dan obitelji obogatit će ukusni specijaliteti i napitci koje će pripremiti školski kuhari te učiteljice i učenici produženog boravka.

Taj dan Udruga ‘Jak kao Jakov’ prodavat će ulaznice za koncert ‘Njima na dar 2024.’ koji će se održati 19. 5. 2024.

Vidimo se u četvrtak i svakako zahvalite mamama, bakama i ostalima koji će svojim vrijednim rukama pomoći u prikupljanju sredstava.

Napomena: Kolači se mogu donositi u školsku blagovaonu najkasnije do 16:30 sati.